Opencart Türkiye Destek   Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı  Destek Paylaşım Forumu
[Mod] 1.5.4.1 için exel İmport - Export Modülü - Yazdırılabilir Sürüm

+- Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu (http://www.tr-opencart.com)
+-- Forum: Opencart 1.5.x (/forum-opencart-1-5-x)
+--- Forum: Opencart 1.5.x Modülleri (/forum-opencart-1-5-x-modulleri)
+--- Konu: [Mod] 1.5.4.1 için exel İmport - Export Modülü (/Konu-1-5-4-1-icin-exel-import-export-modulu%20)

1 2 3 4 5 6 7 8

RE: 1.5.4.1 için İmport - Export Modülü Yardım - HasanAE - 03-10-2014 05:57 AM

(10-17-2012 11:38 AM)BLaDe Yazılan:  Ek'teki dosyayı root dizinine yükleyiniz.

Açınız..
admin/controller/common/header.php

Bulunuz;

PHP Kod:
$this->data['text_backup'] = $this->language->get('text_backup');]]></search>
            <
add><![CDATA[        $this->data['text_export'] = $this->language->get('text_export'); 

Sonrasına Ekleyiniz;

PHP Kod:
$this->data['backup'] = $this->url->link('tool/backup''token=' $this->session->data['token'], 'SSL');]]></search>
            <
add><![CDATA[            $this->data['export'] = $this->url->link('tool/export''token=' $this->session->data['token'], 'SSL'); 

Açınız;

admin/language/turkish/common/header.php

Bulunuz;

PHP Kod:
$_['text_backup'

Sonrasına Ekleyiniz;

PHP Kod:
$_['text_export']           = 'Export / Import'

Açınız;

admin/view/template/common/header.tpl

Bulunuz;
PHP Kod:
<li><a href="<?php echo $backup; ?>"><?php echo $text_backup?></a></li> 

Sonrasına Ekleyiniz;

PHP Kod:
<li><a href="<?php echo $export; ?>"><?php echo $text_export?></a></li> 

vqmod eklentisi içerisindedir...

1.5.4 Sürümü İçin Verdiğiniz Bilgiler Doğrultusunda Değişiklikleri Yaptığımda

[b][b]Bu sayfaya erişim izniniz bulunmuyor. Lütfen sistem yöneticinize başvurunuz. Eğer yönetici iseniz kullanıcı grublarından yönetici izinlerini ayarlayınız.[/b][/b]

Uyarısı Verdi. Düzeltebilmem İçin Yapmam Gerekeni Söylerseniz Çok Memnun Olurum

Cvp: 1.5.4.1 için exel İmport - Export Modülü - e-ticaretdersleri - 03-10-2014 10:39 AM

adminden sistem->kullanıcılar->Kullanıcı Grupları->üst yöneticiden yetkileri veriniz.

RE: 1.5.4.1 için exel İmport - Export Modülü - Islander54 - 05-20-2014 02:41 PM

Arkadaşlar günlerdir arastırmasını yapıyorum ancak sorunu çözemedim. Kurulumda yada kurulum sonrası herhangi bir hata almama rağmen dışa aktar dediğimde işlem yapıyor xls dosyası iniyor ancak çıkan dosyayı açtığımda bos bır dosya görüyorum. excel açılıs sayfasında resimdeki hatayı veriyor. durumu hostıng firmamlada görustum ancak onlardan kaynaklı bır sey olmadıgını soyledıler.

RE: 1.5.4.1 için exel İmport - Export Modülü - doğumgünü-hediyeleri - 08-30-2014 07:53 PM

Notice: Error: MySQL server has gone away
Error No: 2006
SELECT * FROM store ORDER BY url in /home/dogumgunu-hediyeleri.com/httpdocs/system/database/mysql.php on line 49

Boyle bir hata alıyorum Yardım edermisiniz
Notice: Error: MySQL server has gone away
Error No: 2006
SELECT * FROM store ORDER BY url in /home/dogumgunu-hediyeleri.com/httpdocs/system/database/mysql.php on line 49

Boyle bir hata alıyorum Yardım edermisiniz ??

Cvp: 1.5.4.1 için exel İmport - Export Modülü - e-ticaretdersleri - 08-30-2014 08:43 PM

@doğumgünü-hediyeleri bu hata hostla alakalı bir durumdur. ve hostunuz %10000 natrodur. Natroda mysql paylaşımlı olduğundan yüklü işlem yürütüldüğünde bu hata basmaktadır. Ben kullandım biliyorum hostumu değiştim . Şimdi böyle bir sorunum yok

RE: 1.5.4.1 için exel İmport - Export Modülü - kurugaddere - 04-03-2016 08:41 PM

teşekkürler bilgiler için.